More

  Mirë se erdhët në Dumrea.com

  - Advertisement -

  Si një kurorë e mbushur me gurë të çmuar, zona e Dumresë me 86 liqenet e saj të përmasave të ndryshme magjeps cilindo kalimtar që kërkon ta zbulojë më nga afër. Të pozicionuar në rrethin e Elbasanit, 160 metra mbi nivelin e detit, liqenet e Dumresë njihen për veçoritë e tyre dhe peizazhet e jashtëzakonshme që krijojnë në harmoni me njëri-tjetrin.

  Latest news

  Liqeni i Seferanit

  - Advertisement -

  Related news

  1 COMMENT

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here